• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

НОВИЙ СЕЗОН - НОВІ ПРАВИЛА

Реєстрація проєктів бюджету участі сезону 2020

Реєстрація проєктів Бюджету участі сезону 2020 розпочнеться з 1 червня.

Для оформлення проєктної заявки на реалізацію громадського проєкту за публічні кошти у 2021 бюджетному році автор має бути зареєстрованим у системі "Громадський проект" (на цьому сайті), зайти  у розділ "Подати проєкт" (синя кнопка) та заповнити всі обов'язкові поля електронної форми. 

Рішенням Мелітопольської міської ради Запорізької ради від 28.02.2020 затверджена нова редакція "Положення про бюджет участі в місті Мелітополі", внаслідок чого є значні відмінності від умов минулого року: https://melitopol-online.gov.ua/help/base

Крім всього іншого, звертаємо увагу на те, що:

- Вік автора проєкту має бути понад 16 років;

- Під час голосування приймаються голоси мешканців у віці теж понад 16 років;

- Під час реєстрації проєкту у 2020 році обов'язково необхідно додати скан-копію (фото) листа на підтримку проєкту з підписами не менш 15 мешканців міста.  Бланк підписного листа можна отримати в розділі "ДОПОМОГА" - "Бланки для завантаження"https://melitopol-online.gov.ua/help/forms

- У 2020 році громадські проєкти розподіляються на три групи:

“Загальноміські” - до 500,0 тис.грн.,“Локальні” - до 250 тис.грн. та “Освітні” - до 100 тис. грн. конкурсний відбір буде відбуватись між проєктами кожної групи окремо.

- Система автоматично фіксує кількість голосів відданих на підтримку проєктів. А переможців, після перевірки, визначає колегіальний орган -  Координаційна рада згідно затвердженого міською радою Положення.

- Загальний бюджет на групу  "Загальноміські" проєкти - 1,0 млн. грн., на групу “Локальні” проєкти — 1,5 млн.грн. та на групу "Освітні" проєкти - 0,5 млн. грн. 


До відома:

Чернетки проєкту, статус зареєстрованого проєкту та місце в рейтингу під час  голосування автор проєкту може бачити у своєму Кабінеті користувача.