• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Бюджет участі м. Мелітополя: поділись своєю думкою!

Соціологічне опитування з метою виявлення пріоритетних напрямків розвитку громадських проектів в нашому місті.

Робоча група з оцінювання Бюджету участі запрошує Вас взяти участь в соціологічному опитуванні з метою виявлення пріоритетних напрямків розвитку громадських проектів в нашому місті. Результати опитування будуть використані для поліпшення умов проведення конкурсу громадських проектів "Бюджет участі".


Опитування проводиться в рамках проекту «Громадський бюджет на сході України - інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ в рамках ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщеніх осіб», яка реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.


Уважно прочитайте питання анкети і відзначте відповіді, які відповідають Вашу думку або допишіть свій варіант. Опитування анонімне, всі отримані дані будуть використані в узагальненому вигляді.


Анкета знаходиться за адресою:

http://opros.mlt.gov.uaЗамовник та організатор онлайн-опитування: Управління внутрішньої політики Виконавчого комітету Мелітопольської міської ради, тел. 44-86-38.